REVOLUČNÉ UDIARNE BRADLEY SMOKER
 JEDINEČNÉ
NA SLOVENSKU
bradleysmoker.jpg
s doporučením kanadského šéfkuchára Teda Readera

Ďakujeme za návštevu nášho e-shopu!    Nakoľko nemáme náklady na kamennú predajňu, podľa nášho názoru máme bezkonkurenčné ceny!

 

 

MENA : € - EUR 

Vyberte menu

MENA : Kč - CZK

MENA : € - EUR 

Vstup do e-shopu ProHunting.sk

poľovnícke posedy, termovízie, optika, laserové a UV svietidlo, nosiče zveri na ťažné zariadenie, nastrelovací stojan, dávkovače krmiva, fotovoltaika na chaty a karavany a pod.

 

 

Kontaktujte  nás

www.bradleysmoker.sk

tel.č. +421 904 70 60 50

email: info@bradleysmoker.sk

akcia_baner.jpg
Objednávky prijímame :

- cez e-shop

- mailom

- telefonicky

 

 

Bradley Smoker 4 roštová digitálna udiareň

- 10% ODPORÚČAME
Výrobca: Bradley
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: BTDS 76 CE
EAN: 689796990308
Dostupnosť: skladom
565.00 bez DPH
678.00 ks
Pôvodná cena 753.33, Zľava 10 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Všetci milovníci údenia určite ocenia skvelé nové prvky udiarní Bradley, ktoré rozširujú existujúci produktový rad. Dva nové modely s digitálne nastaviteľnou teplotou, doby produkcie dymu a samostatnej  doby údenia, nadchnú každého labužníka. 
Hlavný a v podstate jediný rozdiel medzi obidvomi modelmi je v kapacite. 6roštový model (BTDS108CE) má objem 108l, 4roštový model (BTDS76CE) má objem 76 l.
Čelná strana udiarne má lesklý lakovaný kovový vzhľad, vnútorný povrch udiarní je z nerezu. Údiace komory sú starostlivo izolované, takže dym uniká iba vrchným prieduchom, ktorý môže byť napojený na digestor, tak na komín, bez obavy, že by sa dym dostával mimo údiacu komoru. Udiarne používajú automatický podávač udiacich brikiet. Sú dodávané s receptárom, manuálom a inštrukciami, ako udiareň udržiavať. Na obidva modely sa poskytuje samozrejme 2 ročná záruka. 
Tieto udiarne sa môžu v prípade potreby vybaviť adaptérom na studený dym, alebo ďalšími roštami nerezovými či teflónovými. Pri údení nie príliš hrubých kusov potravín môžete použiť aj dvojnásobné množstvo roštov (napr. v štvorroštovej udiarni až 8 kusov) tak, že na každý rošt priložíte ďalší rošt otočený spodkom hore, získate tým dvojnásobnú plochu na jedno údenie.Adaptér na studený dym je medzičlánok, ktorý sa dáva medzi bočný riadiaci panel s generátorom dymu a samotnú skriňu udiarne. Slúži na zabezpečenie čo možno najnižšej teploty pri údení studeným dymom. V chladnom prostredí počas prechodu dymu hliníkovou rúrou dĺžky cca. 1 m dym sa prirodzene schladí, na druhej strane horenie brikety sa uskutoční mimo udiacej skrine. Tieto dva fakty majú za následok zníženie teploty v skrini udiarne. 

Produktový kód BTDS76CE

 Váha - 21 kg

 Rozmery (mm): 510 x 460 x 860

 Počet roštov: 4

 Objem : 76 l

 

 Vykurovacie teleso: 500 W

 Zahrievacia plocha brikiet: 125 W

 220-240 V 50 Hz, - 2.5 A

 certifikát CE

 Maximálna teplota: nastaviteľná až do 160 ° C

 Minimálna teplota: cca. teplota prostredia v ktorom je udiareň

 Záruka: 2 roky

 Receptár